قادر رنجبر نظرات سه شنبه 26 تیر 1397 ، 07:09 ب.ظ

مدل لباس حنابندان ، لباس حنابندان قرمز
لباس حنابندان عروس سال 97 مدل های فوق العاده شیک و لاکچری مد شده اند که بلند, پف دار, مدل ماهی, آستین دار, کار شده و ساده هستند و با پوشیدن آن ها مانند پرنسس ها میشوید.

مدل لباس حنابندان عروس سال 97

حنابندان مراسم شیرینی است که معمولا شب قبل از عروسی برگزار میشود و برای عروس و داماد بسیار با اهمیت است و چیزی کم از مراسم عروسی ندارد, عروس خانم در جشن حنابندان باید لباس مجلسی شیک و برازنده ای بپوشد که او را در این مراسم منحصر به فرد جلوه دهد.مدل مو

مدل مو

لباسی که برای حنابندان انتخاب میشود بهتر است بلند باشد و کار شده, پیراهن حنابندان عروس هم میتواند پف دار باشد و هم مدل ماهی این دیگر بستگی به سلیقه عروس خانم دارد. یکی از بهترین رنگ ها برای لباس حنابندان عروس رنگ قرمز است که حسابی جلب توجه میکند رنگ های دیگر مانند صورتی, سبز, آبی نیز انتخاب های خوبی هستند.

لباس حنابندان 2018

لباس حنابندان 2018 و شیک

لباس حنابندان قرمز

لباس حنابندان قرمز رنگ جذاب

لباس حنابندان در انواع آستین دار, دکلته , یقه دلبری, یقه ایستاده, دامن پفی, آستین کلوش , مدل ماهی و ... وجود دارند که در این بخش از نمناک نمونه هایی از انواع مدل لباس جنابندان را برای عروس خانم های خوش سلیقه جمع آوری کرده ایم .

اگر مراسم حنابندان تان نزدیک است و شما هنوز لباس دلخواه تان را پیدا نکرده اید میتوانید از این مدل لباس های شیک ایده بگیرید و اگر نمونه آن ها را پیدا نکردید میتوانید عکس آن را به خیاط نشان دهید تا مانند آن را برایتان بدوزد.

لباس حنابندان سال 97

لباس حنابندان سال 97 کار شده لاکچری

لباس حنابندان

لباس حنابندان پرنسسی جدید 

لباس حنابندان بلند

لباس حنابندان بلند دکلته مد روز

لباس حنابندان پف دار

جدیدترین مدل لباس حنابندان عروس

لباس حنابندان عروس

مدل لباس حنابندان پوشیده و آستین کلوش


ورود به سایت رمان من

نظرات

ارسال نظر