قادر رنجبر نظرات دوشنبه 12 شهریور 1397 ، 06:51 ب.ظ

عکس جدید ریحانه پارسا
در سریال پدر چند چهره جدید بازیگری از جمله ریحانه پارسا در نقش اصلی لیلا و دیگر بازیگرانی چون مهتاب شیروانى، پوریا سلطانزاده، ساناز طارى، شهاب مهربان، و سید حسام میثاق در نقش همکلاسی های‌ لیلا به جامعه هنری معرفی میشونددانستن : ریحانه پارسا بازیگر اهل تهران و متولد اسفند سال ۱۳۷۷ می باشد. وی دارای دیپلم نمایش از هنرستان سوره است.

او بواسطه بازی در نقش لیلا در سریال پدر که از شبکه دوم سیما پخش شد، به شهرت زیادی رسیده است.

وی کار حرفه ایی خودش را از تئاتر در هنرستان سوره شروع کرده و برای بازی در سریال پدر ، از بین ۲۵۰ نفر انتخاب شد و از این بابت خوشحال است.

ریحانه پارسا ازدواج نکره و مجرد است. شغل پدرش آزاد و مادرش خانه دار است.

در داستان سریال پدر آمده است : حامد پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عشقی با لیلا می‌شود.

او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می‌گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ‌ساز بزند.

ریحانه پارسا بعد از آخرین قسمت سریال پدر عکس هایی از خودش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که تعجب و انتقاد های فراوانی به دنبال داشت .

طرفداران او میگویند او ازاد است تا هر نوع پوششی میخواهد داشته باشد و منتقیدن او نیز میگویند چون از او تصویر دیگری دز ذهنشان داشتند و او با یک کاراکتر مذهبی و چادری معروف شده بود به ناگاه عکس های بیحجاب او منتشر شد دچار ناراحتی شدند.

عده ای دیگر از منتقیدن میگویند این گناه تلویزیون و رسانه میلی است که کاراکتری مذهب یو چادری را به بازیگر غیرمذهبی و بیحجاب میسپارد و این به نوعی دشمنی با چادر و پوشش مذهبی هاست .

این عکسها که با ارایش غلیظ و توسط آتلیه گرفته شد است بسیار متفاوت است از لیلای سریال پدر که …

البته خود او در کپشن این تصاویر نوشته میخواستم خودم را نشان دهم .

 

عکس جدید ریحانه پارسا یا لیلای سریال پدر اینبار بیحجاب

 

عکس جدید ریحانه پارسا یا لیلای سریال پدر اینبار بیحجاب

 

عکس جدید ریحانه پارسا یا لیلای سریال پدر اینبار بیحجاب

 

ورود به سایت رمان من

نظرات

ارسال نظر